www.parkieciarz.eu - katalog dla twojej firmy
 
 

Regulamin

1. Każdy użytkownik może zgłosić swoją stronę WWW do Katalogu.
2. O dodaniu strony do Katalogu decyduje Redaktor, o fakcie dodania strony użytkownik zostanie powiadomiony na adres e-mail, który podał w zgłoszeniu strony.
3. Aby strona została dodana do katalogu konieczna jest akceptacja regulaminu.
4. Nie dodajemy do Katalogu stron zawierających treści sprzeczne z prawem polskim i międzynarodowym.
5. Nie zamieszczamy odnośników do witryn zawierających treści rasistowskie, faszystowskie, propagujące przemoc, wzywające do nienawiści na tle religijnym, rasowym, wyznaniowym, a także stron propagujących treści uznane powszechnie za naganne moralnie, erotyczne i pornograficzne oraz naruszających zasady etyczne.
6. Nie dodajemy do Katalogu stron w budowie lub niezawierających prawie żadnej treści. Serwisy bukmacherskie, strony związane z zarabianiem w Internecie, toplisty również NIE będą akceptowane.
7. Nie dodajemy do Katalogu stron o innym adresie domenowym a kierującym do tej samej strony co inna istniejąca już w Katalogu. Nie akceptujemy również podstron, oraz subdomen domeny głównej, która jest już w zbiorach katalogu KCS, ze szególnym uwzględnieniem stron subdomen które mają podobną zawartość!
8. Zastrzegamy sobie prawo do skracania długich opisów zgłaszanych stron.
9. Strony WWW, które naruszają warunki regulaminu będą usuwane bez powiadomienia zgłaszającego.
10. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do zmiany tytułu i opisu stron zgłoszonych przez zgłaszającego. Opis zgłaszanej strony powinien składać się z kilku logicznych zdań opisujących stronę.
11. Treść strony musi być zgodna z kategorią, do jakiej została zgłoszona.
12. Redaktorzy nie maja obowiązku wyjaśniać przyczyn usunięcia strony z Katalogu.
13. W przypadku wystawienia niskiej oceny zgłoszonej stronie - jesteśmy skłonni ją podwyższyć, jeżeli przy kolejnych naszych odwiedzinach na tej stronie zauważymy widoczną i pozytywną zmianę serwisu, lub odnowicie/odświeżycie/udoskonalicie/wzbogacicie swoją stronę i poinformować nas o tym.
14. Redaktorzy zastrzegą sobie prawo do zmiany regulaminu.
15. Wszelkie uwagi - opinie - skargi itp. prosimy pisać na meila: redakcja@parkieciarz.eu.

  Schowek (0)