Bity Felo – przydatne akcesoria dla każdego majsterkowicza

Firma Felo jest niemieckim przedsiębiorstwem i wiodącym na świecie producentem najwyższej jakości wkrętaków, którego tradycje sięgają roku 1887. Na przestrzeni 120 lat swojej działalności zasłynęła z wielu innowacyjnych projektów oraz patentów technicznych. Felo słynie również z produkcji niezrównanej jakości bitów. Pod względem twardości oraz odporności, groty Felo znacznie przewyższają wymagania norm DIN i ISO. Są one wykonane z doskonałej stali i charakteryzują się niespotykaną starannością wykonania pod względem wymiarowym.

 

Groty Felo są dostępne w praktycznie każdym kształcie oraz rozmiarze. Co więcej, w przypadku braku określonego, rzadziej spotykanego bita, firma Felo jest w stanie przygotować krótką serię na zamówienie klienta, o ile jest to możliwe pod względem technicznym. W ofercie Felo znajdziemy również tzw. bity TIN mające charakterystyczny złoty kolor. Wytwarza się je z tej samej stali, co bity podstawowe, z tą jednak różnicą, że pokryte są warstwą niezwykle twardego azotku tytanu. Dzięki temu żywotność bita TIN w porównaniu do bita klasycznego jest kilkadziesiąt razy większa, jeżeli używany jest on maszynowo i kilkanaście razy większa, jeśli pracujemy nim ręcznie. Warto podkreślić, że to właśnie inżynierowie firmy Felo wpadli na pomysł pokrywania bitów azotkiem tytanu w celu zwiększenia ich twardości. Nie można zapominać o szerokiej gamie różnego typu uchwytów magnetycznych w tym tzw. Felo Star, umożliwiających pracę w trudno dostępnych miejscach. Mają one dodatkowo tą właściwość, iż nie uszkadzają delikatnych powierzchni takich jak regipsy czy drewno. Wielkim uznaniem klientów cieszą się również uchwyty typu „farmer”, chętnie używane przez dekarzy. Produkty Felo znalazły zastosowanie w wielu branżach szczególnie w przemyśle samochodowym, lotniczym oraz elektrotechnice.

Różnorodność końcówek roboczych, a także mnogość rozmiarów powoduje, że bity są wykorzystywane niemal w każdej branży i podczas wielu prac. Firma Felo to wiodący na świecie producent najwyższej jakości bitów, kluczy i wkrętaków. Tradycje sięgające 1887 roku oraz ciągła praca nad udoskonalaniem rozwiązań zaowocowała bogatą ofertą grotów, których ponadprzeciętna wytrzymałość jest znakiem jakości Felo.

Michał Ostrowski, menedżer z firmy Lange Łukaszuk s.j.
Przykładowa wycena:

Bity imbusowe 25 mm marki Felo, cena netto od 5,35 zł do 5,59 zł

Bity krzyżowe PH 25 mm marki Felo, cena netto 1,84 zł

Bity krzyżowe PH 50 mm forma C 6,3 marki Felo, cena netto 4,73 zł

Bity krzyżowe PH 50 mm forma E 6,3 marki Felo, cena netto 4,73 zł

Bity krzyżowe PZ 25mm marki Felo, cena netto 1,84 zł

Bity krzyżowe PZ 50 mm forma C 6,3 marki Felo, cena netto 4,73 zł

Bity krzyżowe PZ 50 mm forma E 6,3 marki Felo, cena netto 4,73 zł

Bity torx 25 mm marki Felo, cena netto 4,37 zł

Zestaw 6 bitów z uchwytem magnetycznym Felo Swift, cena netto 29,31 zł

 

Producent: FELO

Dystrybutor: Lange Łukaszuk sp. j.

www.langelukaszuk.pl

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress and MasterTemplate