Classen odkrywa zestaw doskonały dla perfekcjonistów – Podłogi i drzwi Discovery

Odkrycie dla każdego, dla kogo zarówno cała aranżacja, jak i nawet najdrobniejszy detal w mieszkaniu, mają znaczenie. Kolorystycznie dopasowane podłogi i drzwi Discovery to rozwiązanie polecane szczególnie perfekcjonistom. Oferta firmy Classen, renomowanego producenta paneli podłogowych i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych, jest jedyną tego typu na polskim rynku wyposażenia wnętrz.  

– W sklepach dostępne są setki modeli drzwi i kolejne setki wzorów podłóg. Dla tych, którzy kochają sami wybierać, tworzyć zestawy, łączyć podobne, czy przeciwnie, różne modele, to sytuacja komfortowa. Są jednak i tacy, którzy marzą o idealnym wnętrzu, ale przerażają ich długie godziny spędzone nad wybieraniem i dopasowywaniem poszczególnych elementów. To właśnie dla nich odkrywamy wygodne rozwiązanie – dopasowane kolorystycznie drzwi i podłogi z kolekcji Discovery – mówi Piotr Trzaskalik, Manager ds. Stolarki Drzwiowej, Classen.

Dopasowane do siebie kolorystycznie podłogi i drzwi Discovery występują w trzech wariantach. Dekory skrzydeł drzwiowych: jesion brązowy, jesion grafitowy i jesion śnieżny łączą się z panelami w odcieniach: dąb brązowy, dąb grafitowy i dąb śnieżny. Cechą wspólną skrzydeł drzwiowych wewnętrznych i paneli podłogowych Classen jest wysoka jakość wykonania.

– „Zestaw” Discovery to doskonała propozycja dla osób, które dbają o najmniejsze nawet detale w swoich mieszkaniach, a każdy szczegół, przedmiot czy kolor ma znaczenie. Dopasowane wizualnie drzwi i podłogi we wnętrzach pozwolą aranżacyjnie osiągnąć efekt z katalogowych zdjęć – dodaje Piotr Trzaskalik.

Składająca się na dopasowany kolorystycznie duet kolekcja skrzydeł drzwiowych Discovery zawiera sześć podstawowych modeli. Ich charakterystycznymi elementami są poprzeczne listwy aluminiowe rozmieszczone – w zależności od modelu – równomiernie na całej powierzchni drzwi lub w poszczególnych częściach, a także bezpieczne szyby mleczne oraz wzmocniony profil przylgi Hard Edge. 

Pod względem kolorystycznym do drzwi Discovery dobrane są trzy z sześciu dostępnych na rynku dekorów paneli tej samej linii. Deski charakteryzuje wyższa niż standardowa grubość (10 mm), krawędzie w postaci V-fugi oraz wysoka klasa ścieralności. Ich zaletą jest także łatwy i szybki sposób montażu. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.

Dzięki parametrom drzwi i paneli marki Classen, zestaw Discovery przeznaczony jest do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz np. niewielkich butików i biur.

Podłogi i drzwi Discovery dopasowane do siebie kolorystycznie, obie linie dostępne są m.in. w RuckZuck, firmowej sieci salonów Classen.

Sugerowana cena paneli podłogowych Discovery: 61,99 zł netto.
Sugerowana cena skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Discovery: od 417 zł netto.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress and MasterTemplate