Designflooring zaprasza instalatorów podłóg na bezpłatny specjalistyczny kurs montażu swoich produktów.

Mając na celu przeprowadzenie tego bezpłatnego szkolenia dla zainteresowanych instalatorów pokryć podłogowych Designflooring nawiązało relacje partnerskie z UZIN Polska . Ilość miejsc jest ograniczona!

 

Designflooring jest europejskim dostawcą i światowym liderem w odtwarzaniu naturalnego wyglądu oraz wrażeń dotykowych charakterystycznych dla naturalnych materiałów w luksusowych podłogach winylowych. Spółka współpracuje z UZIN Polska przy organizacji specjalistycznego szkolenia mającego na celu wprowadzenie firmy Designflooring i jej produktów na rynek polski oraz zademonstrowanie właściwego sposobu instalacji produktów Designflooring.

2

To zupełnie nowe podejście” mówi Konrad Tenczyński, Dyrektor ds. Rozwoju Designflooring w Polsce. “Designflooring jest pierwszym dostawcą w Polsce oferującym warsztaty szkoleniowe, których celem jest pokazanie w jaki sposób poprawnie należy instalować podłogi winylowe. Większość potencjalnych klientów posiada podstawową wiedzę, ale my chcemy nauczyć ich w jaki sposób tworzyć podłogi wraz z bordiurami , paskami dekoracyjnymi czy intarsjami , oraz w jaki sposób wykorzystać pokrycia winylowe w przypadku schodów. Zachęcając instalatorów do podnoszenia swoich kwalifikacji jednocześnie zapewnimy prawidłowy montaż naszych produktów. Co więcej, dzięki temu powiększamy rynek oraz możliwości dla naszych partnerów, ponieważ teraz będą oni w stanie instalować podłogi Designflooring zgodnie z indywidualnymi zamówieniami, czego coraz częściej oczekują nasi klienci”.

 

Szkolenie jest bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona. “Zapraszamy każdego, kto jest zainteresowany lepszym zrozumieniem oraz poszerzaniem swojej wiedzy o Designflooring, produktach firmy oraz układaniem naszych podłóg”, mówi Kristian Price, Generalny Dyrektor ds. Eksportu w Designflooring.

 

Warsztaty odbędą się 24 lipca 2014 r. w firmie WITAN CENTRUM PODŁÓG mieszczącej pod adresem: ul. Pszczyńska 70, 43-267 Suszec.

 

W celu dokonania rezerwacji miejsc prosimy o kontakt z:

– Panem Tomaszem Czechem z firmy Witan – partnera Designflooring, pod numerem +48 609 010 610 lub e-mail: t.czech@witan-posadzki.pl aby otrzymać bezpłatne zaproszenie!

 

– Panem Konradem Tenczyńskim, Dyrektorem ds. Rozwoju Designflooring w Polsce pod numerem: +48 600 180 555  e-mail: konrad.tenczynski@designflooring.com

 

O firmie Designflooring:

Designflooring jest wiodącym europejskim dostawcą luksusowych winylowych pokryć podłogowych w postaci płytek i desek dla zastosowań komercyjnych i domowych coraz częściej pojawiających się na rynku polskim. Firma oferuje szeroki wybór zachwycających podłóg, które z łatwością mogą zostać dopasowane tak by spełnić indywidualne wymagania klienta oraz posiadają cechy, dzięki którym pasują do każdego stylu wnętrza. Każda deska i płytka została zaprojektowana ze szczególną dbałością o wygląd idealnie odwzorowujący cechy naturalnych materiałów takich jak drewno i kamień. Poza szeroką gamą produktów firma oferuje również pomoc przy projektach zarówno komercyjnych jak i indywidualnych.

Designflooring dostarcza swoje produkty na terenie Europy oraz zaprasza do współpracy wszystkich nowych klientów w Polsce.

 

Więcej informacji o Designflooring dostępnych jest pod adresem: www.designflooring.pl

Both comments and pings are currently closed.