kontakt

 

Szanowni Państwo!

Parkieciarz.eu to fachowe czasopismo skierowane w dużej mierze do wykonawców, właścicieli firm i pracodawców. Różnorodne zagadnienia dotyczące podłóg drewnianych i wszystkiego co się z tym łączy prezentowane są w kilkunastu działach obejmujących zagadnienia techniczne, wskazówki praktyczne, informacje branżowe, charakterystyki materiałów drewnianych oraz materiałów wykończeniowych, aktualne wydarzenia branżowe, ciekawostki, porady. Poruszaną tematyką staramy się zainteresować również klientów indywidualnych, którzy zdobywając wiedzę zawartą w naszym piśmie oraz serwisie internetowym będą mogli znaleźć odpowiedź na wiele nurtujących pytań, poradzić się oraz zorientować w ofercie firm z całego kraju. Za poziom merytoryczny czasopisma odpowiada osoba redaktora naczelnego – Czesława Bortnowskiego oraz grono współpracujących autorów.

Pismo wydawane jest w formacie A4, w nakładzie 2.500 egzemplarzy. „Parkieciarz.eu” dystrybuowany jest w profesjonalnych firmach parkieciarskich oraz w ramach prenumeraty. Pierwszy numer pisma o objętości 68 stron ukazał się w marcu 2003 roku.

Internetowy serwis „Parkieciarza.eu” stawia sobie za cel stworzenie swoistego centrum informacyjnego branży parkieciarskiej. Mamy nadzieję, że umieszczane tu informacje będą stanowiły nieocenioną pomoc w Waszej pracy. Szczególnie zapraszamy do udziału na forum dyskusyjnym. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub po prostu chcecie pożartować z ludźmi z branży – piszcie śmiało ! Forum jest do Waszej dyspozycji.

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie udzielamy wszelkich informacji i zapraszamy do współpracy.
 

 

  Redaktor Naczelny:
Czesław Bortnowski

e-mail: cbortnowski@parkieciarz.eu
mobile: 695 050 – 500

 

 

 

 

Informatyk:
Szymon Andruszewski
e-mail: sandruszewski@parkieciarz.eu
phone: 68-324-02-87

Adres korespondencyjny:

PHU Bortnowski

Al. Zjednoczenia 92

65-120 Zielona Góra

Powered by WordPress and MasterTemplate