Nowoczesnesne czy klasyczne jakie panele do jakiej aranżacji ?

Każdy z nas ma inny gust i zgodnie z nim aranżuje wnętrze swojego mieszkania. Jedni stawiają na nowoczesność, inni wolą otaczać się tradycyjnymi elementami. Kiedy już zdecydujemy się w jakim stylu chcemy urządzić nasz dom, zadbajmy aby wszystko w nim harmonijnie do siebie pasowało. Również podłoga.

W dzisiejszych czasach wybór paneli jest wręcz nieograniczony. Sklepy oferują wiele wzorów w każdym stylu i kolorze. W bogatym asortymencie salonów RuckZuck znajdziemy panele o różnych strukturach i grubości, z v-fuga, połyskiem, w głębokiej lub stonowanej barwie, mozaikowe i z wyraźnym rysunkiem usłojenia. Dzięki temu możemy mieć pewność, że z łatwością dopasujemy podłogę do stylu, w jakim postanowiliśmy zaaranżować wybrane wnętrze.

Naturalna klasyka

Osoby skłaniające się ku tradycyjnym rozwiązaniom lubią otaczać się wszystkim co naturalne. Ratanowe meble i dodatki, kanapy i fotele w skórzanym obiciu, zasłony w ciepłych odcieniach ziemi, kwiaty w glinianych donicach ustawione na podłodze. Podniosły, wytworny i ciepły charakter tak urządzonych wnętrz ma wielu zwolenników. Gdy odpowiednio dobierzemy do niego podłogę efekt może nas zaskoczyć. W klasyczne aranżacje doskonale wkomponują się panele Dąb Montana i Dąb Dartford z kolekcji Premium marki Classen. Zastosowana w nich struktura „handscraped” sprawia, że do złudzenia przypominają prawdziwą drewnianą podłogę. Ponadto ich subtelny wzór i jasna barwa dodadzą każdemu pomieszczeniu lekkości i przestronności. Z kolei do wnętrz jeszcze bardziej stylizowanych na tradycyjne, w których zależy nam na stworzeniu wręcz ceremonialnej atmosfery idealne będą, dostępne w salonach RuckZuck, panele laminowane Dąb Stary z kolekcji Life, nieco ciemniejszy Dąb Tarbek ciemny z kolekcji Nature oraz niezwykle wytworny Świerk tatrzański z kolekcji Presto Structure.

W duchu nowoczesności

Współczesne domy i mieszkania coraz częściej aranżowane są w duchu minimalizmu. Oszczędnie zagospodarowana przestrzeń, geometria, proste meble bez zbędnych ornamentów i dekoracji, wszystkie odcienie bieli i dodatki nadające niezwykłego charakteru całości. Wszystko to ma sprawiać wrażenie panujących w domu sterylnej czystości i dynamizmu. Jaka podłoga w takich wnętrzach będzie najlepsza? Jasna, wyrazista, mozaikowa, przyciągająca oko, z przeplatającymi się i kontrastującymi ze sobą kolorami. Taka podłoga nie zakłóci opartego o ascetyczne formy stylu wnętrza. W salonach RuckZuck znajdziemy wiele tego typu wzorów paneli laminowanych marki Classen, jak Listone Bianco z kolekcji Extreme, Listone Giordano i Varilla Colorado z kolekcji Trend, Varilla Giordano z kolekcji City, czy Varilla Bianco i Listone Maracaibo z kolekcji Life. Tak bogaty wybór pozwoli każdemu amatorowi nowoczesnych wnętrz znaleźć podłogę odpowiednią do jego domu.

Nowoczesne czy klasyczne – jakie aranżacje są nam bliższe? Obie są wyjątkowe same w sobie, obie mają swoich zwolenników i obie wymagają dbałości o detale. Podłoga to bardzo ważny element w każdym domu, dlatego należy wybrać tę najwłaściwszą, pasującą zarówno do stylu na jaki się zdecydujemy, jak i naszych prywatnych preferencji. Pomoże nam w tym wykwalifikowany personel salonów RuckZuck, który nie tylko wskaże właściwy wzór paneli, ale poleci również najlepszą ekipę montażową. Sieć zapewnia także transport zakupionych produktów. Dzięki temu w prosty i szybki sposób urządzimy nasze mieszkanie w wymarzony sposób.
 

Pełny asortyment oraz adresy punktów RuckZuck znajdują się na stronie
www.ruckzuck.pl.
RuckZuck.biz Sp. z o.o.
Zwonowice ul. Wyzwolenia
44-292 Rybnik 13
tel: +48 32 42 92 000
fax: +48 32 42 92 200

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress and MasterTemplate