STOWARZYSZENIE „BIAŁE MUROWANIE” PODCZAS TARGÓW WARSAW BUILD 2014 – NIE TYLKO DLA FACHOWCÓW

Białe materiały ścienne, takie jak silikaty czy beton komórkowy, zyskują coraz więcej zwolenników – zarówno wśród inwestorów obiektów użyteczności publicznej, jak i wśród inwestorów prywatnych. Przedstawiciele Stowarzyszenia Producentów Białych Materiałów Ściennych „Białe Murowanie” swoimi wystąpieniami urozmaicą program targów Warsaw Build 2014, które odbędą się w dniach 18-20 września w warszawskiej hali EXPO XXI.

Pomyśl o akustyce – fachowcy dla fachowców

Na komfort użytkowania budynku w znacznym stopniu ma wpływ dobra akustyka – niezależnie od tego, czy mówimy o biurze, czy o budynku mieszkalnym.  Warto zatem  pomyśleć o komforcie akustycznym już na etapie wyboru materiałów budowlanych. O tym, jaki związek istnieje między materiałami zastosowanymi do wzniesienia budynku a uzyskaną w nim akustyką, specjaliści Stowarzyszenia „Białe Murowanie” opowiedzą drugiego dnia targów, czyli 19. września – do wysłuchania prelekcji zaproszeni są wszyscy profesjonaliści z branży budownictwa.

Spotkanie_Stowarzyszenia

Eksperci dla klientów indywidualnych

Zgodnie z zapowiedziami organizatora targów, firmy Lentewenc, w tym roku ekspozycja Warsaw Build zmienia swoją formułę by wyjść naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom inwestorów prywatnych. W przeciwieństwie do ubiegłorocznej edycji, w całości poświęconej relacjom B2B, tym razem na halę EXPO XXI będą mieli wstęp również klienci indywidualni – będzie to 20. września. Mając na uwadze ich obecność, tego dnia Stowarzyszenie „Białe Murowanie” poprowadzi warsztaty, podczas których każdy z odbiorców będzie miał okazję usłyszeć praktyczne porady i wskazówki mające na celu wyjaśnienie istotnych kwestii i problemów pojawiających się przed przystąpieniem do budowy domu.

Targi_Warsaw_Build_2013

Świadomi ograniczeń czasowych wynikających z napiętego programu wydarzeń specjalnych, a jednocześnie prawdopodobieństwa pojawienia się licznych pytań ze strony uczestników warsztatów, organizatorzy zadbali o dostępność specjalistów Stowarzyszenia „Białe Murowanie” przez cały ostatni dzień targów. Dzięki temu każdy, kto zechce zasięgnąć porady eksperckiej, będzie mógł udać się do punktu konsultacyjnego i wraz z fachowcami znaleźć rozwiązanie dla trudnych kwestii związanych z budowaniem domu.

Program targów jest już dostępny na stronie internetowej: www.warsawbuild.pl/program-2014-pl .

Dowiedz się więcej na: www.warsawbuild.pl

Zarezerwuj stoisko: www.warsawbuild.pl/zarezerwuj-stoisko
Kontakt: build@lentewenc.pl

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress and MasterTemplate