VI Ogólnopolski Konkurs dla Techników Technologii Drewna i Stolarzy „Sprawny w Zawodzie” 

Szanowni Państwo,

W dniach 8-9 marca odbędzie się VI Ogólnopolski Konkurs dla Techników Technologii Drewna i Stolarzy „Sprawny w Zawodzie” organizowany przez Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu. Zespół Szkół z ogromnymi tradycjami kształcenia stolarzy od ponad 120 lat.

Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy objęło  patronatem  konkurs.

W konkursie weźmie udział  siedemdziesięciu uczniów  z 30  szkół zawodowych  i Technikum o profilu budowlano-drzewnym

Konkurs dla tak licznej rzeszy uczniów i opiekunów to doskonała okazja do popularyzacji parkieciarstwa wśród uczniów i dyrekcji szkół. Staraniem SPP po raz pierwszy w bogatej historii konkursów  w ramach dyscyplin stolarskich dla zawodników pojawi się parkieciarstwo. SPP  przygotowało zadania parkieciarskie dla uczniów ( ułożenie wzoru parkietu) oraz pokazy sztuki parkieciarskiej.

Wspólnie z Dyrekcją ZSZ Towarzystwa Salezjańskiego, przygotowywane jest uruchomienie w tej szkole kształcenia w zawodzie parkieciarz (jak również zachęcenie do tego pozostałych szkół ).

Zwracamy się wspólnie z organizatorami Konkursu o szerokie wsparcie w postaci materiałów, upominków, nagród, gadżetów ( ubiory, czapki, T-short, długopisy … ) lub w innej formie. 

Szczegółowe informacje na temat tego konkursu znajdą Państwo tutaj: www.sprawnywzawodzie.pl,  www.parkieciarzepolscy.com.pl

 

 

Wszystkich tych, którzy chcieliby wesprzeć organizatorów prosimy o kontakt:

Biuro@parkieciarzepolscy.com.pl

Dariusz Kozera 695 928 649

Lub z Panią:

Ewelina Matyjasik-Lewandowska

Tel. 510 163 525
ewe.matyjasik@gmail.com   

Both comments and pings are currently closed.