Ogrzewanie podłogowe

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z podłogami drewnianymi, parkietami itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
Gość

Ogrzewanie podłogowe

Post autor: Gość »

Witam Pana. Mam pytanie dotyczące stosowania deski barlineckiej na ogrzewaniu podłogowym.Barlinek poleca niektóre gatunki egzotyczne i stabilne krajowe , a ja chciałbym zamontowac deskę z orzecha, jako podlogę przyklejoną .Czy to dobry pomysł? Czego mogę się spodziewać podczas użytkowania. Ogrzewanie jest ogrzewaniem wodnym.
Pozdrawiam .
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Ogrzewanie podłogowe

Post autor: Czesław »

Gość pisze:Witam Pana. Mam pytanie dotyczące stosowania deski barlineckiej na ogrzewaniu podłogowym.Barlinek poleca niektóre gatunki egzotyczne i stabilne krajowe , a ja chciałbym zamontowac deskę z orzecha, jako podlogę przyklejoną .Czy to dobry pomysł? Czego mogę się spodziewać podczas użytkowania. Ogrzewanie jest ogrzewaniem wodnym.
Pozdrawiam .


Niczego o ile praca bedzie wykonanan rzetelnie i metodycznie. Proszę to jerdnak zrobić na kleju z oferty Barlinek S.A.

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
ODPOWIEDZ