Przedwojenny Parkiet Demontaż?

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z podłogami drewnianymi, parkietami itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
zameerr
Posty: 1
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:54

Przedwojenny Parkiet Demontaż?

Post autor: zameerr »

Witam,

Mam pewien problem , chcę zerwać stary przedwojenny parkiet który jest przybity do wielkich desek 2-calowymi gwoździami (praktycznie każda klepka jest przybita na ukos ), oczywiście bez uszkadzania go . Czy istnieje jakiś fachowy sposób na demontaż tak przytwierdzonego parkietu ??? Używając małego łomu każda zdemontowana klepka jest w jakimś stopniu uszkodzona:(.

Pozdrawiam!!
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Przedwojenny Parkiet Demontaż?

Post autor: Czesław »

zameerr pisze:Witam,

Mam pewien problem , chcę zerwać stary przedwojenny parkiet który jest przybity do wielkich desek 2-calowymi gwoździami (praktycznie każda klepka jest przybita na ukos ), oczywiście bez uszkadzania go . Czy istnieje jakiś fachowy sposób na demontaż tak przytwierdzonego parkietu ??? Używając małego łomu każda zdemontowana klepka jest w jakimś stopniu uszkodzona:(.

Pozdrawiam!!


Nie ma żadnego sposobu, poza archeologicznymi wręcz, bardzo pracochłonnymi, metodami.

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
ODPOWIEDZ