STARY PARKIET KUPIĘ

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z podłogami drewnianymi, parkietami itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
m.buczek
Posty: 1
Rejestracja: 08 cze 2010, 14:25

STARY PARKIET KUPIĘ

Post autor: m.buczek »

Dzien dobry,
poszukuję starego parkietu, dowolnego koloru, z dowolnego drewna, klejonego, nie zbijanego gwozdziami, do wykorzystania w scenografii w teatrze. Bede wdzięczna za Panstwa rady, gdzie szukać (najlepiej w okolicach Warszawy ale niekoniecznie). A może ktos z Państwa dysponuje takim materiałem? Każda ilośc, nawet niewielka, się przyda,
pozdrawiam i czekam na wiadomosci,
M. Buczek
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: STARY PARKIET KUPIĘ

Post autor: Czesław »

m.buczek pisze:Dzien dobry,
poszukuję starego parkietu, dowolnego koloru, z dowolnego drewna, klejonego, nie zbijanego gwozdziami, do wykorzystania w scenografii w teatrze. Bede wdzięczna za Panstwa rady, gdzie szukać (najlepiej w okolicach Warszawy ale niekoniecznie). A może ktos z Państwa dysponuje takim materiałem? Każda ilośc, nawet niewielka, się przyda,
pozdrawiam i czekam na wiadomosci,
M. Buczek


Przykro mi, jestem parkieciarzem z Zielonej Góry i nie wiem gdzie można załatwić taki parkiet.

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
Zigi
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2010, 20:40

Re: STARY PARKIET KUPIĘ

Post autor: Zigi »

Witam,

Nie wiem czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne. Jestem w posiadaniu parkietu po demontażu. Co prawda był bity gwoździami ale tylko co 3 klepka więc dotyczy to tylko 33 procent. Oczywiście znalazłoby to odzwierciedlenie w cenie.
marioz
Posty: 1
Rejestracja: 09 sie 2020, 09:45

Re: STARY PARKIET KUPIĘ

Post autor: marioz »

Witam.
Mam stary parkiet do oddania. Parkiet klejony nie zbijany zdjety dopiero co z podlogi. }
Warszawa Bemowo
https://drive.google.com/file/d/1-ZhO85 ... p=drivesdk
ODPOWIEDZ