reklamacja położenia parkietu

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z podłogami drewnianymi, parkietami itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
alicja1967
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2009, 18:16

reklamacja położenia parkietu

Post autor: alicja1967 »

Mam reklamację położenia parkietu Finsh parkiet. Przyjechali panowie położyli wcześniej zdjęty parkiet i przyłożyli to ogromnymi kamieniami z mojej działki. Zrobili to ponieważ między klepkami były wyraźne różnice wysokości. Planowali, że przez to obciążenie różnice znikną . Kiedy to siś nie stało oskarżyli mnie, że prawdopodobnie ja zdejmowałam te kamienie i to się nie " wciągnęło". Czy dzisiaj stosuje się takie metody kładzenia parkietu? Wcześniej firma ta zrobiła wylewke wyrównującą.
Marzyciel
Posty: 7
Rejestracja: 29 sty 2009, 22:51

Re: reklamacja położenia parkietu

Post autor: Marzyciel »

Hahah :lol: Opowiem to swoim znajomym... ;o)
Ja bym ich nagrał ukrytą kamerą, aby mieć dowody..
alicja1967
Posty: 2
Rejestracja: 22 kwie 2009, 18:16

Podziękowanie i szacunek dla Pana Bortnowskiego.

Post autor: alicja1967 »

Szanowny Panie Bortnowski .
Chciałabym serdecznie Panu podziękować za okazany czas i pomoc w rowiązaniu problemu z firmą parkieciarską. Pańska bezinteresowna pomoc zaskoczyła mnie ogromnie, ponieważ myślałam , że takich ludzi już nie ma. Ale jednak są . Jest Pan cenionym i szanownaym fachowcem w środowisku, ponieważ wystarczył jeden pański telefon, by ludzie z firmy , z którą miałam kłopoty nawiązali ze mną kontakt i zaproponowali ugodę. Wcześniej nie mieli czasu na rozmowę ze mną . Po pańskiej interwencji nastapiła natychmiastowa zmiana postępowania owych ludzi. Jeszcze raz serdecznie dziękuję , pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze. Pięknie dziękuję . Alicja.
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: reklamacja położenia parkietu

Post autor: Czesław »

alicja1967 pisze:Mam reklamację położenia parkietu Finsh parkiet. Przyjechali panowie położyli wcześniej zdjęty parkiet i przyłożyli to ogromnymi kamieniami z mojej działki. Zrobili to ponieważ między klepkami były wyraźne różnice wysokości. Planowali, że przez to obciążenie różnice znikną . Kiedy to siś nie stało oskarżyli mnie, że prawdopodobnie ja zdejmowałam te kamienie i to się nie " wciągnęło". Czy dzisiaj stosuje się takie metody kładzenia parkietu? Wcześniej firma ta zrobiła wylewke wyrównującą.



BARBARZYŃSTWO !!! Takich metod nigdy nie było w przeszłości. To się nadaje do reklamacji. Prosze o kontakt 0-695 05 05 00

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
ODPOWIEDZ