vermeister

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z chemią do drewna, czyli rozmawiamy na tematy wszelkich klejów, lakierów, wylewek betonowych, podłoża itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
kosior
Posty: 4
Rejestracja: 06 cze 2010, 14:06

vermeister

Post autor: kosior »

witam panie czesławie
mam pytanie odnośnie chemii do parkietów vermeister.Z tego co zauważyłem jest to chemia trudno dostępna w polsce a ja akurat mam dojście 8-) do niej w dobrych cenach.prosze mi powiedzieć czy zna pan klej repox jesli tak to czy to dobry klej i lakiery idro 2k oraz isomatt.prosiłbym o ogólną charakterystykę tych produktów.z góry bardzo dziekuję za pomoc
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: vermeister

Post autor: Czesław »

kosior pisze:witam panie czesławie
mam pytanie odnośnie chemii do parkietów vermeister.Z tego co zauważyłem jest to chemia trudno dostępna w polsce a ja akurat mam dojście 8-) do niej w dobrych cenach.prosze mi powiedzieć czy zna pan klej repox jesli tak to czy to dobry klej i lakiery idro 2k oraz isomatt.prosiłbym o ogólną charakterystykę tych produktów.z góry bardzo dziekuję za pomoc
Bardzo dobra chemia. Sam na niej pracowałem przez kilka lat, ale ze względu na trudności w zamawianiu tego produktu na tamte czasy zaniechałem współpracy. Świetne lakiery wodne.
ODPOWIEDZ