problem z lakierem

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z chemią do drewna, czyli rozmawiamy na tematy wszelkich klejów, lakierów, wylewek betonowych, podłoża itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
slawek_w43
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2010, 16:20

problem z lakierem

Post autor: slawek_w43 »

mam polakierowany parkiet dębowy(ładmy) ale jak kapnie tylko woda przemaka,woda wnika w drewno.DLACZEGO?......poszło 2 razy gell lakier gel i lakier,i lipa,co się dzieje?

ODPOWIEDŹ

Przykro mi, ale nie znam nadal lakieru. Pomoc mogę tylko w przypadku poznania wiecej szczegółów.

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
Ostatnio zmieniony 26 sty 2010, 09:32 przez slawek_w43, łącznie zmieniany 1 raz.
slawek_w43
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2010, 16:20

Re: problem z lakierem

Post autor: slawek_w43 »

FIRMA BONA lakier flov,podkład gell i mex&fill

ODPOWIEDŹ:


Nie wiem, co się stało. Najprawdopodobniej nie zastosowano katalizatora lub dano go za mało (drugi składnik w lakierze Floow). Jeśli jednak wszystko zostało zrobione technologicznie to nie powinno być problemów tego typu. Problem należy zgłosić to producentowi lakieru.

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
slawek_w43
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2010, 16:20

Re: problem z lakierem

Post autor: slawek_w43 »

wszystko zostało zaaplikowane prawidłowo.wysłałem klepke do producenta.tylko czy oni ukręcą bat na siebie?to jest 200m2
ODPOWIEDZ