Podłoże pod parkiet Merbau na stropie Kleina

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z chemią do drewna, czyli rozmawiamy na tematy wszelkich klejów, lakierów, wylewek betonowych, podłoża itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
marek911
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2010, 12:06

Podłoże pod parkiet Merbau na stropie Kleina

Post autor: marek911 »

Witam serdecznie,

proszę o poradę. W jaki sposób powinienem wykonać podłoże pod parkiet egzotyczny Merbau gr. 14-15mm?
Powierzchnia ok. 35m2. Od najwyższego punktu belki stalowej stropu do poziomu "0" podłogi mam 12cm. Nie mogę zmienić tego wymiaru, gdyż zamontowane już zostało okno balkonowe. Jest to strop pomiędzy piwnicą a parterem. Czy posypka keramzytowa na nierównośći powiędzy belkami stalowymi+ 5cm styropianu + 5cm wylewki betonowej to będzie odpowiedni podkład pod ww. parkiet?

z góry dziękuję za odpowiedź

Marek Byczkowski
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Podłoże pod parkiet Merbau na stropie Kleina

Post autor: Czesław »

marek911 pisze:Witam serdecznie,

proszę o poradę. W jaki sposób powinienem wykonać podłoże pod parkiet egzotyczny Merbau gr. 14-15mm?
Powierzchnia ok. 35m2. Od najwyższego punktu belki stalowej stropu do poziomu "0" podłogi mam 12cm. Nie mogę zmienić tego wymiaru, gdyż zamontowane już zostało okno balkonowe. Jest to strop pomiędzy piwnicą a parterem. Czy posypka keramzytowa na nierównośći powiędzy belkami stalowymi+ 5cm styropianu + 5cm wylewki betonowej to będzie odpowiedni podkład pod ww. parkiet?

z góry dziękuję za odpowiedź

Marek Byczkowski



Tak to dobre rozwiazanie

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
ODPOWIEDZ