vermeister idro 2k lub inny co polecacie?

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z chemią do drewna, czyli rozmawiamy na tematy wszelkich klejów, lakierów, wylewek betonowych, podłoża itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
ralfo
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2010, 19:50

vermeister idro 2k lub inny co polecacie?

Post autor: ralfo »

Zdecydowałem się na lakier w połysku i wykonawca zaproponował lakier vermaister idro 2k, chciałbym zasięgnąć informacji czy to dobry lakier. Parkiet jesionowy.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: vermeister idro 2k lub inny co polecacie?

Post autor: Czesław »

ralfo pisze:Zdecydowałem się na lakier w połysku i wykonawca zaproponował lakier vermaister idro 2k, chciałbym zasięgnąć informacji czy to dobry lakier. Parkiet jesionowy.
pozdrawiam

Nie reprezentuję żadnej z firm i dlatego te odpowiedzi są raczej obiektywne. Polecam IDRO 2 K, bo jest to jeden z lepszych lakierów, jakie stosowałem. Na „lepszy” Pan nie natrafi.

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
ralfo
Posty: 3
Rejestracja: 15 wrz 2010, 19:50

Re: vermeister idro 2k lub inny co polecacie?

Post autor: ralfo »

Jak idro 2k wypada w porównaniu z np.Pallmann Pall-X 96 gdyż taki chciałem początkowo zastosować?
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: vermeister idro 2k lub inny co polecacie?

Post autor: Czesław »

ralfo pisze:Jak idro 2k wypada w porównaniu z np.Pallmann Pall-X 96 gdyż taki chciałem początkowo zastosować?
IDRO 2 K jest znacznie mocniejszym lakierem i w macie wyglada zdecydowanie ładniej
ODPOWIEDZ