Lakier Pallmann Pall-X Nano Półmat

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z chemią do drewna, czyli rozmawiamy na tematy wszelkich klejów, lakierów, wylewek betonowych, podłoża itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
Przemo
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2010, 01:18

Lakier Pallmann Pall-X Nano Półmat

Post autor: Przemo »

Witam.

Proszę o opinię co do lakieru Lakier Pallmann Pall-X Nano Półmat. Czy faktycznie jest on taki dobry, jak zachwala go producent??
W spawach "parkieciarskich" jestem raczej nowicjuszem.
Potrzebuje polakierować podłogę z mozaiki dębowej po cyklinowaniu w pokoju 7-mio latka.
Proszę ewentualnie o poradę jakiego najlepiej użyć lakieru (podkład i nawierzchniowy).

Z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam: Przemysław Malinowski.
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Lakier Pallmann Pall-X Nano Półmat

Post autor: Czesław »

Przemo pisze:Witam.

Proszę o opinię co do lakieru Lakier Pallmann Pall-X Nano Półmat. Czy faktycznie jest on taki dobry, jak zachwala go producent??
W spawach "parkieciarskich" jestem raczej nowicjuszem.
Potrzebuje polakierować podłogę z mozaiki dębowej po cyklinowaniu w pokoju 7-mio latka.
Proszę ewentualnie o poradę jakiego najlepiej użyć lakieru (podkład i nawierzchniowy).

Z góry serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam: Przemysław Malinowski.

Ja mam złe doświadczenie z tym lakierem. Do dzisiaj handlowiec firmy UZIN – Pallmann Marek N. (zaznaczam nie jest technikiem, choć sam lubi się tak nazywać) nie odpowiedział na przyczynę porażki i w efekcie braku poprawnej optyki po malowaniu tym lakierem. Z oferty firmy Pallmann polecam jednak lakiery sprawdzone Pall X 98, lub nieco tańszy Pall X 96. Bardzo fajne lakiery

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
ODPOWIEDZ