problem z masą samopoziomującą

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z chemią do drewna, czyli rozmawiamy na tematy wszelkich klejów, lakierów, wylewek betonowych, podłoża itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
nowy001
Posty: 1
Rejestracja: 04 kwie 2011, 08:46

problem z masą samopoziomującą

Post autor: nowy001 »

POMOCY! "Fachowcy" wykonali wylewkę z masy ceresit cn69.Po przeczytaniu karty technicznej okazało się że nie nadaje się ona pod deskę klejoną tylko cn 72. Czy zastosowanie gruntu poliuretanowego wystarczy? Czy trzeba dać matę odsprzęgającą i jak sie ją kładzie? Czy po prostu trzeba to wszystko skuć i wylać na nowo? Mam już kupiony bambus skręcany o wym.14 x 96 x 920.
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: problem z masą samopoziomującą

Post autor: Czesław »

nowy001 pisze:POMOCY! "Fachowcy" wykonali wylewkę z masy ceresit cn69.Po przeczytaniu karty technicznej okazało się że nie nadaje się ona pod deskę klejoną tylko cn 72. Czy zastosowanie gruntu poliuretanowego wystarczy? Czy trzeba dać matę odsprzęgającą i jak sie ją kładzie? Czy po prostu trzeba to wszystko skuć i wylać na nowo? Mam już kupiony bambus skręcany o wym.14 x 96 x 920.
Gratuluję wyboru fachowców. Proszę wynieść niewłaściwą masę do kontenera i po zagruntowaniu wylać właściwą. Bambus należy do mocno pracujących wiec ja poleciłbym masę Firmy Henkel, ale nie markę Ceresit. Lepsza jest marka Tomsit w Henklu. Masa DE-92 spełni swe zadanie całkowicie. Proszę trzymać się podpowiedzi, bo raz już Pan spieprzył sprawę.

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
ODPOWIEDZ