REGENERACJA WALU

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z różnego rodzaju maszynami czyli: cykliniarki, szlifierki, polerki itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
WOJTEK34
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2011, 19:10

REGENERACJA WALU

Post autor: WOJTEK34 »

DZIENDOBRY WITAM WSZYSTKICH MAM PYTANIE CZY KTOS MOZE POLECIC MI FIRME KTORA ZAJMOJE SIE REGENERACJA WALOW DO CYKLINIAREK CHODZI MI O WYMIANE OKLADZINY NAJLEPIEJ ZEBY UDALO SIE TO ZROBIC W MALOPOLSCE Z GORY DZIEKOJE ZA ZA JAKIEKOLWIEK WSKAZOWKI
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: REGENERACJA WALU

Post autor: Czesław »

WOJTEK34 pisze:DZIENDOBRY WITAM WSZYSTKICH MAM PYTANIE CZY KTOS MOZE POLECIC MI FIRME KTORA ZAJMOJE SIE REGENERACJA WALOW DO CYKLINIAREK CHODZI MI O WYMIANE OKLADZINY NAJLEPIEJ ZEBY UDALO SIE TO ZROBIC W MALOPOLSCE Z GORY DZIEKOJE ZA ZA JAKIEKOLWIEK WSKAZOWKI
Nie znam takich firm. Zawsze kupuję nowy bęben z nową okładziną
Marzyciel
Posty: 7
Rejestracja: 29 sty 2009, 22:51

Re: REGENERACJA WALU

Post autor: Marzyciel »

Witam, odświeżam temat, otóż mam Frank Cobra i moja guma na bębnie już robi sznity przez papier.
Na Allegro dostępne są gumy po pare zł, ale z założeniem i wyważeniem nie każdy sobie poradzi.
W necie znalazłem firmę która oferuje usługę założenia i wyważenia za około 600zł gładki lub +150zł rowkowany..
http://www.favore.pl/160883_cyklinowani ... rskie.html
Pytanie mam zatem ile kosztuje nowy bęben do Frank Cobra ? wię ktoś może>? i jaka jest różnica między gładką gumą a bieżnikowaną.. (po co ten bieżnik ?)
Newse
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2012, 12:35

Re: REGENERACJA WALU

Post autor: Newse »

Poszukaj firmy MS SERVICE tam powinieneś dostać odpowiedź
ODPOWIEDZ