Regeneracja walca

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z różnego rodzaju maszynami czyli: cykliniarki, szlifierki, polerki itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
mandolina3
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2010, 18:54

Regeneracja walca

Post autor: mandolina3 »

Witam Pana.Mam pytanie dotyczące walca do cykliniarki hummel.Czy ktoś w Polsce zajmuje się ich regeneracją?Wiem że najlepszym rozwiązaniem jest kupić nowy ale to wiąże się pewnie z większymi kosztami.Jeżeli posiada Pan taką wiedzę to proszę ewentualnie o jakiś namiar.Z góry dziękuję i pozdrawiam.Michał.
solidnieeu
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2009, 18:31
Lokalizacja: warszawa - białystok
Kontakt:

Re: Regeneracja walca

Post autor: solidnieeu »

Nie sprawdzałem nie robiłem u nich więc nie mam opinii.
Ale istnieje taka firma: dane
ul. Lednicka 6c

71-006 Szczecin

Kontakt telefoniczny 501315397 lub mailowy:

kaszubskia@wp.pl

wypozyczalniacykliniarek.pl
Dostałem od nich taką ofertę (zresztą bez zaproszenia do wysłania) :) :
Cena jest zależna od rozmiaru bębna i ilości wykonanych sztuk:

Bęben 200x480: 1 bęben 670zł, 2-gi bęben 640 zł, 3-ci bęben 590 zł

Bęben 200x551: 1 bęben 710 zł, 2-gi bęben 660 zł, 3-ci bęben 610 zł

Podane ceny są cenami netto +22% VAT

Osobiście nie wiem jak się sprawdzają takie regeneracje.
Jak ktoś robił proszę o opinię.
Może kiedyś będzie trzeba zrobić.
(Narazie wymieniam maszyny na nowsze co 3-4 lata)
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Regeneracja walca

Post autor: Czesław »

mandolina3 pisze:Witam Pana.Mam pytanie dotyczące walca do cykliniarki hummel.Czy ktoś w Polsce zajmuje się ich regeneracją?Wiem że najlepszym rozwiązaniem jest kupić nowy ale to wiąże się pewnie z większymi kosztami.Jeżeli posiada Pan taką wiedzę to proszę ewentualnie o jakiś namiar.Z góry dziękuję i pozdrawiam.Michał.




Proszę kupić nowy, gdyż regeneracja jest droższa. Służę i mam taki bęben aktualnie na sprzedaż. Proszę do mnie zadzwonić.

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
Adam
Posty: 1
Rejestracja: 05 maja 2019, 13:37

Re: Regeneracja walca

Post autor: Adam »

Dzień dobry, mam pytanie odnośnie uszkodzonej gumy na walcu cykliniarki Janser Jaguar (200x480). Czy ktoś ma może jakieś doświadczenie z walcami po regeneracji i napisze, czy warto to robić, czy może lepiej kupić nowy.
Znalazłem 2 serwisy, które zajmują się regeneracją, jeden w Szczecinie (p. Kaszubski), drugi w Łodzi. Ceny od 700 - 840 zł. Czy ktoś z forumowiczów zna i może polecić jakiś inny serwis w okolicach Warszawy, lub ma może taki walec w dobrym stanie na sprzedaż? Z góry dziękuję za wszelką pomoc.
Załączniki
IMG-0647.jpg
IMG-0647.jpg (43.92 KiB) Przejrzano 3599 razy
ODPOWIEDZ