jaką polerkę kupić (szlifierkę jednotarczową)

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z różnego rodzaju maszynami czyli: cykliniarki, szlifierki, polerki itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
rafal
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2011, 17:44

jaką polerkę kupić (szlifierkę jednotarczową)

Post autor: rafal »

Witam.
Zamierzam w niedługim czasie zakupić polerkę i zastanawiam się jaką wybrać, myslałem o Columbusie 145 SH , Tango, Wirbel 143 L 22 lub Wirbel 143 M 22, wiem że Columbus jest bardzo dobry ale i jest drobi a uzywanego nie mogę nigdzie znaleść. A może mi ktoś podpowie jakąś inną. Z góry dziękuje i pozdrawiam
tomulo13
Posty: 8
Rejestracja: 18 mar 2011, 15:41

Re: jaką polerkę kupić (szlifierkę jednotarczową)

Post autor: tomulo13 »

witam ,ja posiadam 1 polerkę wirbla z systemem odsysającym i 2 identyczna tylko inaczej się nazywa (clin track) bodajże .Mam je od dwóch lat, nie mam z nimi żadnych problemów tak ze mogę polecić
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: jaką polerkę kupić (szlifierkę jednotarczową)

Post autor: Czesław »

rafal pisze:Witam.
Zamierzam w niedługim czasie zakupić polerkę i zastanawiam się jaką wybrać, myslałem o Columbusie 145 SH , Tango, Wirbel 143 L 22 lub Wirbel 143 M 22, wiem że Columbus jest bardzo dobry ale i jest drobi a uzywanego nie mogę nigdzie znaleść. A może mi ktoś podpowie jakąś inną. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Polecam polerki firmy BONA, lub Numatic
ODPOWIEDZ