Sprzedam Olej Eukula 1FS

Jeśli chcesz coś sprzedać możesz tu zamieścić swoje ogłoszenie
Tomek08
Posty: 1
Rejestracja: 26 lut 2017, 09:06

Sprzedam Olej Eukula 1FS

Post autor: Tomek08 »

Sprzedam Olej Eukula 1FS 2.5l cena 200zl
669 476 914

EUKULA OIL 1FS jest olejem do podłóg na bazie naturalnych olejów i wosków. Nadaje się na wszystkie rodzaje podłóg drewnianych. Redukuje efekt sklejania krawędzi. Olej ten jest przystosowany do podłoży z ogrzewaniem podłogowym. EUKULA 1HS nadaje naturalny odcień powierzchni drewna.

Przygotowanie podłoża:
Podłoże powinno być suche, wolne od wosku, tłuszczu, oleju i kurzu.

Zastosowanie:
Wszystkie drewniane i pracujące podłoża, parkiety z miękkiego, twardego i egzotycznego drewna.

Instrukcja stosowania:
Szczotka do lakierów lub wałek o krótkim włosie, metalowa paca nierdzewna to rekomendowane narzędzia do zastosowania oleju euku oil 1FS. Ważne jest dla uzyskania optymalnej jakości powierzchni równomierne i dokładne szlifowanie, zalecany papier o ziarnistości 150. Minimalna temperatura podłoża i pomieszczenia +10°C. Unikać bezpośredniego nasłonecznienia i przeciągów. Przy miękkim drewnie jak sosna, świerk lub jodła niewielka ilość żywicy może wypłynąć na zewnątrz, co jednocześnie opóźni czas schnięcia podłoża, wzgl. doprowadzi do optycznych uszkodzeń.
Impregnuje się poprzez smarowanie partiami lub nanoszenie za pomocą wałka, pacy metalowej nierdzewnej. Nadmierną ilość zebrać raklą gumową. Ostatecznie wypolerować powierzchnię jednotarczową szlifierką, używając białej tarczy typu Pad. Po wypolerowaniu padem uzyskamy jednolitą powierzchnię. Po kilku godzinach można powtórzyć proces polerowania, bez użycia oleju. Po pełnym zaschnięciu warstwy oleju (ok.12 godzin) można powtórzyć impregnowanie, w zależności od rodzaju drewna i jego chłonności. Przy drugiej impregnacji użyć metalowej pacy lub szczotki i mniejszej ilości oleju. Dodatkowo zaolejowaną podłogę można zaimpregnować środkiem Euku - Hartwachspaste. Po naniesieniu środka zmatowić powierzchnię maszynowo białym padem. Po ok. 12 godzinach (czas schnięcia) można ostrożnie poruszać się po powierzchni. Zaimpregnowaną powierzchnię nie należy w ciągu pierwszego tygodnia zmywać na mokro. Najwcześniej po 8-10 dniach (czas pełnego utwardzenia) można położyć wykładzinę lub zastosować środki czyszczące i konserwujące.

Zużycie:
ok. 30-50 g/m2 w zależności od rodzaju i chłonności podłoża.

Przechowywanie:
Magazynować w suchych i chłodnych pomieszczeniach, w oryginalnym opakowaniu, 12 miesięcy.
Załączniki
large_DSC05630.jpg
large_DSC05630.jpg (130.51 KiB) Przejrzano 3211 razy

ODPOWIEDZ