Odklejona mozaika

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z podłogami drewnianymi, parkietami itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
mozaika
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2011, 23:11

Odklejona mozaika

Post autor: mozaika »

Witam, w związku z dużą wilgocią w mieszkaniu (lejąca się woda w pionie kuchennym) wybrzuszyła się na środku pokoju podłoga z mozaiki bukowej. Na powierzchni około 1,5m2 drewienka kompletnie się odkleiły od podłoża. Nie mam pewności tez co do reszty pokoju- drewienka się nie ruszają, ale nie wiem czy się trochę nie odkleiły.Co Pan radzi zrobić? Wymienić tylko część uszkodzonej mozaiki, wycyklinować i polakierować czy trzeba zerwać mozaikę w całym pokoju i położyć nową?
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Odklejona mozaika

Post autor: Czesław »

mozaika pisze:Witam, w związku z dużą wilgocią w mieszkaniu (lejąca się woda w pionie kuchennym) wybrzuszyła się na środku pokoju podłoga z mozaiki bukowej. Na powierzchni około 1,5m2 drewienka kompletnie się odkleiły od podłoża. Nie mam pewności tez co do reszty pokoju- drewienka się nie ruszają, ale nie wiem czy się trochę nie odkleiły.Co Pan radzi zrobić? Wymienić tylko część uszkodzonej mozaiki, wycyklinować i polakierować czy trzeba zerwać mozaikę w całym pokoju i położyć nową?

Niestety bez oględzin się tego nie da stwierdzić. Rzeczoznawca będzie zbyt drogi. Proszę więc zawołać lokalnego rzemieślnika, o n powinien to prawidłowo ocenić i koszt będą niewielkie
ODPOWIEDZ