Jak ściągnąć parkiet

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z podłogami drewnianymi, parkietami itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
AnnaMaria
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2017, 21:26

Jak ściągnąć parkiet

Post autor: AnnaMaria »

Witam,
Kupiliśmy z mężem dom z lat 80tych tzw. KOSTKĘ POLSKĄ, chcieliśmy przełożyć parkiet dębowy ułożony w jodełkę, z dość drobnej klepki, standardowo ułożone na lepiku, uparłam się by ściągnąć to jednak nie mamy pojęcia od czego zacząć i w jaki sposób Go zrywać by nie uszkodzić klepek? Czym Go zrywać? Czy istnieje jakiś środek który można by było wpuścić pod klepki by umożliwić odklejenie klepek od lepiku? Jesteśmy raczkujacy w tym temacie dlatego bardzo proszę o wszelkie podpowiedzi, z góry dziękuję
blazej
Posty: 3
Rejestracja: 02 sty 2018, 13:01

Re: Jak ściągnąć parkiet

Post autor: blazej »

Szczerze to nie wiem.
Komisz
Posty: 1
Rejestracja: 19 sty 2018, 13:21

Re: Jak ściągnąć parkiet

Post autor: Komisz »

Swego czasu czytałem pewien artykuł na portalu ladnydom_pl o układaniu paneli na starej podłodze. Było tam podanych sporo różnych wskazówek nt. "ściągania parkietu".

_____________________________
budki wartownicze
garry
Posty: 1
Rejestracja: 26 maja 2018, 11:53

Re: Jak ściągnąć parkiet

Post autor: garry »

Moim zdaniem przy ściąganiu parkietu musi być jakiś fachowiec. Nie ryzykowałbym ściągania go samodzielnie.

________________________________
hale magazynowe
hymandAj
Posty: 2
Rejestracja: 15 lut 2018, 21:35

Re: Jak ściągnąć parkiet

Post autor: hymandAj »

Ściągnięcie parkietu nie jest takim prostym procesem. Może lepiej zaiwestować w specjlistów?
[url=https://mikea.eu/]producent drzwi zewnętrznych[/url]
ODPOWIEDZ