Wybielanie podlogi

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z podłogami drewnianymi, parkietami itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
robguma
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:39

Wybielanie podlogi

Post autor: robguma »

Witam.
Dlaczego po wybielaniu chemicznym i odkwaszaniu, polozeniu bialej bejcy pojawiaja sie problemy z polozeniem wodnego lakieru na drzewie debowym? Zachodzi jakas reakcja ktora powoduje zmiane koloru , przewaznie na zolto zielony i podloga wyglada paskudnie a sam lakier bardzo szybko wysycha.
Poadrawiam.
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Wybielanie podlogi

Post autor: Czesław »

robguma pisze:Witam.
Dlaczego po wybielaniu chemicznym i odkwaszaniu, polozeniu bialej bejcy pojawiaja sie problemy z polozeniem wodnego lakieru na drzewie debowym? Zachodzi jakas reakcja ktora powoduje zmiane koloru , przewaznie na zolto zielony i podloga wyglada paskudnie a sam lakier bardzo szybko wysycha.
Poadrawiam.
Korespondowałem ostatnio z pewną Panią, która na forum www.podlogi.info sama sobie pobieliła podłogę dębową i naniosła lakier. Mówiłem, że jest to trudne, ale Pani za wszelką cenę udowadniała mi, że jest bardziej papieska od papieża. Nie będę, więc się wypowiadała na ten temat, choć nie zmieniłem zdania. Proszę może skorzystać z porad tej pani. Posty są nieco wcześniejsze.
Pozdrawiam.
robguma
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2011, 23:39

Re: Wybielanie podlogi

Post autor: robguma »

Wszystko da sie zrobic tylko potrzeba czasu i experymentowania.
Odpowiednia ilosc wybielacza wraz z odkwaszaniem pozwala cieszyc sie biala podloga bez zadnych przebarwien.
Newse
Posty: 3
Rejestracja: 24 lip 2012, 12:35

Re: Wybielanie podlogi

Post autor: Newse »

Ja wolę się zdać na profesjonalne usługi parkieciarskie.
ODPOWIEDZ