na wodne ogrzewanie podłogowe

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z podłogami drewnianymi, parkietami itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
grzesio-k
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2009, 10:05

na wodne ogrzewanie podłogowe

Post autor: grzesio-k »

dzień dobry!
w całym domu zainstalowałem wodne ogrzewanie podłogowe i szukam dobrego towaru i ekipy, która profesjonalnie wykona na tym podłogę drewnianą.
Z mojego rozeznania wynika, że najlepszą byłaby deska wastwowa klejona (finishparkiet), ale chętnie skorzystam z Pana porady, mam nadzieję, że również oferty.

Pozdrawiam i proszę o kontakt,

Grzegorz
691 412 085

ODPOWIEDŹ:

No cóż już się skontaktowałem z Panem dawno temu i nie mam odezwy na mój kosztorys. Dając 20% upust cenowy na metriały, nie mogę kupczyć robocizną. Nie jesteśmy najtańszą firmą wykonawczą, ale biorąc pod uwagę nasze doświadczenie i 36 m-czną gwarancję, przynajmniej ma się pewność wykonania dobre pracy. Widziałem wielu pseudo wykonawców, którzy z najlepszego parkietu nic nie wykonali. Ale znam również takich, co jak dostaną towar słabszej jakości, to tak wykonają swą pracę, że parkiet zawsze będzie leżał nienagannie. Najważniejszy jest wykonawca i za jego 50-70 zł za 1 m2 powierzamy wartość towaru wyzszą kilkukrotnie. Potem mam do czynienia z ekspertyzami, gdzie wykonawca okazał się tylko układaczem, a nie przewidującym ,świadomym parkieciarzem.

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
ODPOWIEDZ