Wilgotnosciomierze firmy TRAMEX

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z różnego rodzaju maszynami czyli: cykliniarki, szlifierki, polerki itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
Tomasz

Wilgotnosciomierze firmy TRAMEX

Post autor: Tomasz »

Witam Panie Czeslawie

Pracuje dla firmy z Irlandii specjalizujacej sie w produkcji wilgotnosciomierzy do betonu i drewna, z ukierunkowaniem na rynek podlogowy. Wiem ze pytanie moze zabrzmiec troszeczkeke dziwnie ale czy moglby mi Pan doradzic gdzie moglbym zostawic ogloszenie w internecie lub w gazecie na temat poszukiwania dystrybutorow naszych urzadzen na terenie Polsce ?

Odbiorca naszych urzadzen sa przede wszystkim firmy swiadczace uslugi z zakresu kladzenia i produkcji wszelkiego rodzaju podlog.
Firma oferuje urzadzenia wysokiej jakosci oraz bardzo dobre rabaty dla dytrybutorow.
Niestety jestem zupelnie swiezy w tej branzy i kazda pomoc bedzie bardzo mile widziana.

Dziekuje i pozdrawiam
Tomasz Grzesko
solidnieeu
Posty: 42
Rejestracja: 24 lip 2009, 18:31
Lokalizacja: warszawa - białystok
Kontakt:

Re: Wilgotnosciomierze firmy TRAMEX

Post autor: solidnieeu »

Rozbieżności między pomiarem elektrycznym a CM mogą sięgać 5% przy dopuszczalnej normie dla parkietów 2% więc zdecydowanie polecam CM ki
szczególnie gdy w posadzce mogą być zbrojenia lub siatka stalowa.
Zawsze znajdzie się ktoś kto zrobi to samo taniej - a przez to najczęściej mniej dokładnie lub na gorszym materiale.
Dlatego szukanie oszczędności często jest bardzo drogie.
Lakiery, oleje, kleje parkiety - parkieciarzom zniżki
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Wilgotnosciomierze firmy TRAMEX

Post autor: Czesław »

Tomasz pisze:Witam Panie Czeslawie

Pracuje dla firmy z Irlandii specjalizujacej sie w produkcji wilgotnosciomierzy do betonu i drewna, z ukierunkowaniem na rynek podlogowy. Wiem ze pytanie moze zabrzmiec troszeczkeke dziwnie ale czy moglby mi Pan doradzic gdzie moglbym zostawic ogloszenie w internecie lub w gazecie na temat poszukiwania dystrybutorow naszych urzadzen na terenie Polsce ?

Odbiorca naszych urzadzen sa przede wszystkim firmy swiadczace uslugi z zakresu kladzenia i produkcji wszelkiego rodzaju podlog.
Firma oferuje urzadzenia wysokiej jakosci oraz bardzo dobre rabaty dla dytrybutorow.
Niestety jestem zupelnie swiezy w tej branzy i kazda pomoc bedzie bardzo mile widziana.

Dziekuje i pozdrawiam
Tomasz Grzesko


Musi być wykonany pomiar, jednak nie jest napisane nigdzie jaimi metodami. Stabdardowo stosuje się dość dokładne dwa pomiary - pomiar cheniczny "CM" (wprost na budowie), lub pomiar wagosuszarkowy ( w laboratorium). Nie polecam żadnych pomiarów elektrycznych, lub elektronicznych. Są bardzo zawodne.

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
ODPOWIEDZ