krążki, pasy...

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z różnego rodzaju maszynami czyli: cykliniarki, szlifierki, polerki itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
andrzej_ryl
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2009, 14:06

krążki, pasy...

Post autor: andrzej_ryl »

Witam,

chciałbym zapytać jakie krążki i pasy (firma) Państwo polecacie/używacie? Czy są może jakieś szacunki, na ile (m2) starcza pojedynczych krążków/pasów?

Pozdrawiam,
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: krążki, pasy...

Post autor: Czesław »

andrzej_ryl pisze:Witam,

chciałbym zapytać jakie krążki i pasy (firma) Państwo polecacie/używacie? Czy są może jakieś szacunki, na ile (m2) starcza pojedynczych krążków/pasów?

Pozdrawiam,

Moja firma kupuje tylko materiały ścierne w firmie BONA, a wiec pracujemy tylko na papierach ściernych szwajcarskiej firmy SIA. Zużycie papierów zależy od ich rodzajów (korundowy, cyrkonowy, ceramiczny) i od materiału szlifowanego. Właśnie szlifuję salę gimnastyczną ze starymi dębowymi deszczułkami i tak zużywamy więcej materiałów ściernych, niż przed miesiącem gdzie na nowej Sali o tej samej powierzchni poszło ich o połowę mniej.

Pozdrawiam
marga25
Posty: 7
Rejestracja: 23 lis 2010, 17:14

Re: krążki, pasy...

Post autor: marga25 »

ja używam papierów sia, są godne polecenia. wcześniej używałem papierów norton z devy i kinspor czy jakoś tak do tych ostatnich szkoda nerwów i pieniędzy
adiosse
Posty: 9
Rejestracja: 07 paź 2010, 23:04

Re: krążki, pasy...

Post autor: adiosse »

polecam SIA
tomula26
Posty: 7
Rejestracja: 13 sie 2010, 11:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: krążki, pasy...

Post autor: tomula26 »

Używałem papierów SIA są bardzo dobre, ale znalazłem krążek który jest doskonały. Firma Starcke oferuje takie własnie materiały ścierne. Są droższe, ale wydajność jest o niebo lepsza.
ODPOWIEDZ