Parkiet przemysłowy chemia Prosystem

W dziale tym zapraszamy do dyskusji na tematy związane z chemią do drewna, czyli rozmawiamy na tematy wszelkich klejów, lakierów, wylewek betonowych, podłoża itd
Regulamin forum
W dziale tym proszę nie dodawać wątków, które nie dotyczą tematu działu. Aby przyłączyć się do dyskusji należy zarejestrować konto i/lub się zalogować
karol1975
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:49

Parkiet przemysłowy chemia Prosystem

Post autor: karol1975 »

Witam
Mój wykonawca położenia pakietu przemysłowego IPe lapacho chce zastosować klej poluretanowo epoksydowy dwuskładnikowy firmy PROSYSTEM TP 2C A+B .
Czy ktoś ma może doświadczenie w używaniu tego kleju i czy on nadaję się do tego typu drewna ?
Pytam gdyż bardzo mało jest informacji/opini na ten temat - a nie chciałbym być królikiem doświadczalnym
Z góry dziękuję za pomoc
Karol
Awatar użytkownika
Czesław
Posty: 261
Rejestracja: 19 lip 2010, 06:53
Lokalizacja: Zielona Góra
Kontakt:

Re: Parkiet przemysłowy chemia Prosystem

Post autor: Czesław »

karol1975 pisze:Witam
Mój wykonawca położenia pakietu przemysłowego IPe lapacho chce zastosować klej poluretanowo epoksydowy dwuskładnikowy firmy PROSYSTEM TP 2C A+B .
Czy ktoś ma może doświadczenie w używaniu tego kleju i czy on nadaję się do tego typu drewna ?
Pytam gdyż bardzo mało jest informacji/opini na ten temat - a nie chciałbym być królikiem doświadczalnym
Z góry dziękuję za pomoc
Karol

Ja również nie znam tego kleju. Nigdy na nim nie pracowałem, ani ja osobiście, ani moi pracownicy.

Pozdrawiam
Czesław Bortnowski
ODPOWIEDZ