Arena i Santana – powrót do tradycji. Nowe kolekcje wewnętrznych skrzydeł drzwiowych w salonach RuckZuck

Nowoczesne wykonanie i klasyczny design. RuckZuck, należąca do największych w Europie sieć sprzedaży podłóg i stolarki otworowej, poszerzyła swoją ofertę o dwie nowe kolekcje wewnętrznych skrzydeł drzwiowych – Arena i Santana. Imitacja kasetonów przypadnie do gustu miłośnikom tradycyjnych wzorów, a trójwymiarowe dekory osobom ceniącym innowacyjne rozwiązania.


– Jeśli stoimy właśnie przed wyborem drzwi wewnętrznych i chcielibyśmy, by były klasyczne i nowoczesne zarazem, Arena lub Santana firmy Classen będą idealnym rozwiązaniem. Te tradycyjne modele drzwi w trójwymiarowych dekorach sprawdzą się bowiem zarówno w mieszkaniach o nieco zachowawczym, jak i o współczesnym charakterze – mówi Katarzyna Śliwińska, manager ds. marketingu i reklamy w RuckZuck.

 2
Arena to pięć modeli, których wzory przypominają tradycyjne kasetony. Wyraźnie widoczne zagłębienia występują na drzwiach pełnych lub w połączeniu z szybą. Każdy z modeli dostępny jest
w pięciu dekorach: jesion mocca ryflowany, orzech włoski struktura oraz w dekorach Classen 3D Look dąb bagienny, dąb olejowany i dąb palony. Wszystkie te okleiny to nowość w ofercie producenta. Pory synchronizowane w dekorach 3D Look są z rysunkiem słojów, optycznie je uwypuklają, dzięki czemu powstaje efekt trójwymiarowości.

Konstrukcja skrzydła drzwiowego Arena obejmuje ramiak z drewna iglastego wypełnionego płytą wiórowo-otworową oraz profil krawędzi Hard Edge R. Drzwi pokryte są okleinami „Classen 3D Look” i laminatami „Classen CPL”.

Kolekcję skrzydeł drzwiowych wewnętrznych Santana tworzą z kolei trzy podstawowe modele: drzwi pełne gładkie oraz z przeszkleniami w dwóch wariantach. Drzwi Santana występują w dziewięciu dekorach: akacja ST, biel, dąb natural, buk, orzech, wenge oraz – podobnie jak Arena – w trójwymiarowych dekorach Classen 3D Look dąb bagienny, dąb olejowany i dąb palony.

Skrzydła drzwiowe tej kolekcji wykonane są na bazie konstrukcji standardowej, w której wypełnienie stanowi „plaster miodu”. Obustronnie pokrywa je płyta drewnopochodna okleinowana dekorami z grupy: „Classen Primo”, „Classen 3D Look” lub „Classen Iridium”, co czyni je znacznie bardziej odpornymi na ścieranie, promienie UV i uszkodzenia mechaniczne. Krawędzie drzwi zostały wykończone stylową i ponadczasową krawędzią o profilu K.

Stolarkę drzwiową z linii Arena i Santana można dopasować do wnętrza nie tylko kolorystycznie. Skrzydła drzwiowe dostępne są także w różnych rozmiarach: 70’, 80’, 90’ oraz 100’ centymetrów. Mogą również występować w wersji dwuskrzydłowej, a także w wersji bezprzylgowej dedykowanej systemowi przesuwnemu.

Sugerowana cena skrzydeł drzwiowych Arena: 651,90 zł brutto
Sugerowana cena skrzydeł drzwiowych Santana: 350,55 zł brutto

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress and MasterTemplate