Festool zaprasza na targi BUDMA (12-15 luty) PAWILON 3, STOISKO 23

Już po raz kolejny firma Festool będzie obecna na targach BUDMA, podczas których odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z nowymi rozwiązaniami systemowymi Festool a wśród nich m.in. z mobilnym warsztatem MW1000, separatorem CT z technologią cyklonową oraz nowymi kompaktowymi odkurzaczami CT MINI i MIDI – laureatem Złotego Medalu MTP. Dodatkowo, po raz pierwszy w Polsce, Festool zaprezentuje swoje najnowsze rozwiązanie dotyczące bezpieczeństwa pracy – technologię SawStop zastosowaną w pilarce stolikowej. Ponadto, będą stanowiska z narzędziami do renowacji, frezowania czy cięcia, także materiałów izolacyjnych. Nie zabraknie oczywiście narzędzi z systemu 18V.

Od wielu lat wspólnie z firmą STEICO, dostawcą naturalnych systemów i produktów dla budownictwa drewnianego i meblarstwa prowadzimy szkolenia pod nazwą AKADEMIA STEICO. Dlatego też jest nam niezmiernie miło poinformować, że na targach będziemy wspólnie budowali model nowoczesnego domu drewnianego w systemie budowlanym STEICOz wykorzystaniem naturalnych materiałów budowlanych. Serdecznie wszystkich zapraszamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu Pawilon 3, stoisko 73.

Zawody i warsztaty parkieciarskie w międzynarodowej obsadzie, na to wydarzenie wraz ze Stowarzyszeniem Parkieciarzy Polskich zapraszamy na Halę 3a. Będziecie mogli Państwo uczestniczyć tam w pokazach naszych nowości – środa 13.02.19 godz. 13:00-13:30, czwartek 14.02.2019 godz. 13:00- 13:30

Przygotowaliśmy również niespodziankę dla naszych użytkowników, zaprosiliśmy znanych i lubianych gości: youtubera znanego ze swoich stolarskich projektów Snekkera oraz kobietę z branży stolarskiej Alicję w Krainie Drewna. W środę razem z Wami wykonają projekt mozaiki z heksagonów z logiem Festool z wykorzystaniem technologii łączenia Domino. A w czwartek, w walentynki każdy będzie mógł wykonać dla siebie serduszko z logiem Festool.

Jest nam również bardzo miło poinformować Państwa, że otrzymaliśmy wyróżnienie w postaci Złotego Medalu MTP 2019 dla naszych mobilnych odkurzaczy CTM Midi. Bezpieczna i bezpyłowa praca chroniąca zdrowie są kluczowymi elementami systemów narzędziowych Festool. Dzięki swojej kompleksowości są odpowiedzią na codzienne potrzeby firm stolarskich oraz remontowo-budowlanych, a przyznane wyróżnienie jest tego dopełnieniem.

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku. Jest ona przyznawana innowacyjnym produktom najwyższej jakości i odpowiadającym szeregowi kryteriów na podstawie wnikliwej oceny ekspertów. Spośród niemal 500 produktów Sąd Konkursowy wyłonił najlepsze produkty, wśród których znalazł się właśnie odkurzacz kompaktowy Festool CTM MIDI.

Nowe kompaktowe odkurzacze CTM MIDI przekonują intuicyjną obsługą dotykową i równą powierzchnią do odkładania narzędzi i materiałów roboczych. Ręczne czyszczenie i wymiana filtra głównego od zewnątrz zapewniają długotrwałą pracę i ochronę zdrowia. Dzięki zintegrowanej technologii Bluetooth® odkurzacz uruchamia się automatycznie poprzez akumulator Bluetooth® lub pilot zdalnego sterowania. Odkurzacz posiada też wewnętrzny schowek na wąż, złącze SYSTAINER T-LOC oraz praktyczny mechanizm, który pozwala na ponowne użycie przewodu zasilającego bez pracochłonnego rozwijania.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na nasze stoisko gdzie nie zabraknie wiedzy, praktyki i miłej atmosfery.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Powered by WordPress and MasterTemplate